Naxçıvan Muxtar Respublikası
9 - 14°
- 5 - 10°
Qazax, Gəncə, Goranboy, Tər-Tər, Ağdam, Füzuli, Cəbrayıl
9 - 14°
0 - 5°
Mərkəzi-Aran
9 - 4
0 - 5
Masallı, Yardımlı, Lerik, Lənkəran, Astara
7-11°
0-3°
Bakıda və Abşeron yarımadasında
8-10°
2-4°
Avropa Liqası başlayır
Tarix: 01-07-2015 | Saat: 21:10
Bölmə:Karusel / İdman / M2 | çapa göndər

Avropa Liqası başlayır

Bu gün Avropa Liqasında 2015/2016 mövsümünə start veriləcək.

Xeberaz.az-ın Qol.az-dan aldığı məlumata görə, qitənin ikinci dərəcəli klub turnirində I təsnifat mərhələsinin ilk oyun günündə 3 qarşılaşma keçirilib:

Maltada "Balzan" klubu "Jelezniçar"ı (Bosniya və Hersoqovina) qəbul edəcək. Digər oyunlarda "Şemrok Rovers" (İrlandiya) səfərdə "Proqres"in (Lüksemburq), "Daçiya" (Moldova) isə "Renova"nın (Makedoniya) qonağı olacaq.

Qeyd edək ki, I təsnifat mərhələsinin qalan oyunları iyulun 2-də keçiriləcək. Azərbaycan klublarından - "İnter", "Qəbələ" və "Neftçi" də məhz həmin gün mübarizəyə qoşulacaq.

2 iyul

17:00. "Ordabaşı" (Qazaxıstan) - "Beytar" (İsrail)

18:30. "Şirak" (Ermənistan) - "Zrinski" (Bosniya və Hersoqovina)

20:00. "Alaşkert" (Ermənistan) - "Sent-Conston" (Şotlandiya)

20:00. "Kruoya" (Litva) - "Yagelloniya" (Polşa)

20:30. "Laçi" (Albaniya) - "İnter" (Azərbaycan)

21:00. "Aktobe" (Qazaxıstan) - "Nomme Kalyu" (Estoniya)

21:00. "Atlants" (Litva) - "Beroe Star" (Bolqarıstan)

21:00. "Dinamo" (Batumi, Gürcüstan) - "Omoniya" (Kipr)

21:00. "Dinamo" (Gürcüstan) - "Qəbələ" (Azərbaycan)

21:00. "Flora" (Estoniya) - "Rabotniçki" (Makedoniya)

21:00. Jelqava" (Latviya) - "Liteks" (Bolqarıstan)

21:00. "Kukesi" (Albaniya) - "Torpedo" (Belarus)

21:00. "Lahti" (Finlandiya) - "Elfsborq" (İsveç)

21:00."Neftçi" (Azərbaycan) - "Mladost" (Monteneqro)

21:00. "Olimpik" (Bosniya və Hersoqovina) - "Spartak" (Slovakiya)

21:00. "Sent-Culiya" (Andorra) - "Randers" (Danimarka)

21:00. SJK (Finlandiya) - "Hafnarfyordur" (İslandiya)

21:00. "Skonto" (Latviya) - "Sent-Patrik" (İrlandiya)

21:00.VPS (Finlandiya) - AİK (İsveç)

21:30. "Debretsen" (Macarıstan) - "Sutyeska" (Monteneqro)

21:30. "Slima" (Estoniya) - "Hayduk" (Xorvatiya)

22:00. "Brondbi" (Danimarka) - "Yuvenes" (San Marino)

22:00. "Saxan" (Moldova) - "Apollon" (Kipr)

22:00. "Differanj" (Lüksemburq) - "Bala Taun" (Uels)

22:00. "Botoşani" (Rumıniya) - "Spartak" (Tsxinvali, Gürcüstan)

22:00. "Şerif" (Moldova) - "Odd Qrenland" (Norveç)

22:00. "Stromqodset" (Norveç) - "Partizan" (Albaniya)

22:00. "Trakai" (Litva) - "Torşhavn" (Farer adaları)

20:30. "Kollec" (Cəbəllütariq) - "Slovan" (Slovakiya)

20:45. "Eirbas" (Uels) - "Lokomotiv" (Xorvatiya)

23:00. "Selye" (Sloveniya) - "Slask" (Polşa)

23:00. "Domzale" (Sloveniya) - "Çukariçki" (Serbiya)

23:00. "Qo Ehed İqls" (Hollandiya) - "Ferensvaroş" (Macarıstan)

23:00. "Vikinqur" (Farer adaları) - "Rusenburq" (Norveç)

23:30. "Buduçnost" (Monteneqro) - "Spartaks" (Latviya)

23:30. "La Fiorita" (San-Marino) - "Vaduz" (Lixtenşteyn)

23:15. "Nyu Taun" (Uels) - "Valletta" (Malta)

23:30. MTK (Macarıstan) - "Voyvodina" (Serbiya)

23:45. "Birkirkara" (Malta) - "Ulises" (Ermənistan)

23:45. "Kork Siti" (İrlandiya) - "Reykravik" (İslandiya)

23:45. "Srvena Zvezda" (Serbiya) - "Kayrat" (Qazaxıstan)

23:45. "Qlenavon" (Şimali İrlandiya) - "Şaxtyor" (Belarus)

23:45. "Linfild" (Şimali İrlandiya) - "Runavik" (Farer adaları)

23:45. "Kollec" (İrlandiya) - "Dudelanj" (Lüksemburq)

23:45. "Vest Hem" (İngiltərə) - "Lusitans" (Andorra)

00:00. "Qlentoran" (Şimali İrlandiya) - "Jilina" (Slovakiya)

00:05. "Şkendiya" (Makedoniya) - "Aberdin" (Şotlandiya)

00:15. "Reykravik" (İslandiya) - "Koper" (Sloveniya)

XEBERAZ.AZ SAYTI OLARAQ KOMANDALARIMIZA UĞURLAR ARZU EDİRİK:



4188 dəfə oxunub.

Digər xəbərlər
bütün xəbərlər
____ Instagram ___