Naxçıvan Muxtar Respublikası
9 - 14°
- 5 - 10°
Qazax, Gəncə, Goranboy, Tər-Tər, Ağdam, Füzuli, Cəbrayıl
9 - 14°
0 - 5°
Mərkəzi-Aran
9 - 4
0 - 5
Masallı, Yardımlı, Lerik, Lənkəran, Astara
7-11°
0-3°
Bakıda və Abşeron yarımadasında
8-10°
2-4°
"Baku-2015": 6-cı günün proqramı
Tarix: 17-06-2015 | Saat: 01:10
Bölmə:M / Karusel / M2 / Fotogalereya | çapa göndər

"Baku-2015": 6-cı günün proqramı
13 idman növündə görüşlər keçiriləcək və 5 növdə qaliblər bəlli olacaq
"Bakı-2015" I Avropa Oyunları davam edir.

Xeberaz.az ANS PRESS-ə istinad xəbər verir ki, , yarışların VI günündə 13 idman növündə görüşlər keçiriləcək və 5 növdə qaliblər bəlli olacaq. Ümumilikdə 11 dəst medal sahibini tapacaq.

17 iyun

09:00. Taekvondo
Qadınlar, 57 kq
Kişilər, 68 kq
Bakı Kristal Zalı

09:00. Voleybol
Qadınlar, B qrupu
Hollandiya – Almaniya
Bakı Kristal Zalı

09:00. Kamandan oxatma
Qadınlar, komanda, çoxnövçülük, 1/8 final
Kişilər, komanda, çoxnövçülük, 1/8 final
Qarışıq komandalar, çoxnövçülük
Tofiq Bəhramov adına Respublika stadionu

09:15. Atıcılıq
Qadınlar, 10 metrdən hava tapançası ilə atəş
Kişilər, səngər stendi
Kişilər, 10 metrdən hava tapançası ilə atəş
Bakı Atıcılıq Mərkəzi

10:00. Çimərlik voleybolu
Kişilər, qrup mərhələsi
Qadınlar, qrup mərhələsi
Çimərlik Arenası

10:00. Güləş
Sərbəst güləş, 57 kq, 65 kq, 74 kq, 97 kq
Heydər Əliyev adına İdman Arenası

10:00. Akrobatika
Təsnifat mərhələsi
Qarışıq cütlər, qadınlardan ibarət qruplar
Milli Gimnastika Arenası

10:00. Bədii gimnastika
Qrup hərəkətləri
Lent, gürzlər, həlqələr, təsnifat mərhələsi
Çoxnövçülük, final mərhələsi
Milli Gimnastika Arenası

10:30. Su polosu
Qadınlar
1-6-cı yerlər uğrunda
Vaterpol Arenası

10:30. Su polosu
Qadınlar
7-12-cı yerlər uğrunda
Vaterpol Arenası

11:00. Voleybol
Qadınlar, A qrupu
Polşa - Rumıniya
Bakı Kristal Zalı

11:00. Stolüstü tennis
Qadınlar, fərdi yarış, II dövrə
Bakı İdman Zalı

12:15. Su polosu
Qadınlar
1-6-cı yerlər uğrunda
Vaterpol Arenası

12:15. Su polosu
Qadınlar
7-12-cı yerlər uğrunda
Vaterpol Arenası

12:30. Boks
Kişilər, 1/16 final
69 kq, 81 kq, 56 kq, 64 kq, 75 kq
Bakı Kristal Zalı

14:15. Su polosu
Kişilər
15-cı yer uğrunda
Vaterpol Arenası

14:15. Su polosu
Kişilər
1/4 final
Vaterpol Arenası

14:30. Voleybol
Qadınlar, B qrupu
Serbiya - Bolqarıstan
Bakı Kristal Zalı

16:00. Su polosu
Kişilər
13-cü yer uğrunda
Vaterpol Arenası

16:00. Su polosu
Kişilər
1/4 final
Vaterpol Arenası

16:30. Voleybol
Qadınlar, A qrupu
İtaliya - Azərbaycan
Bakı Kristal Zalı

17:00. Stolüstü tennis
Kişilər, fərdi yarış, II dövrə
Bakı İdman Zalı

18:00. Su polosu
Kişilər
9-12-ci yerlər uğrunda
Vaterpol Arenası

18:00. Su polosu
Kişilər
1/4 final
Vaterpol Arenası

18:15. Batut
Təsnifat mərhələsi
Kişilər, qadınlar
Milli Gimnastika Arenası

19:45. Su polosu
Kişilər
9-12-ci yerlər uğrunda
Vaterpol Arenası

19:45. Su polosu
Kişilər
1/4 final
Vaterpol Arenası

20:00. Voleybol
Qadınlar, A qrupu
Belçika - Türkiyə
Bakı Kristal Zalı

22:00. Voleybol
Qadınlar, B qrupu
Rusiya – Xorvatiya
Bakı Kristal Zalı

23:45. Aerobika
Qarışıq cütlük
Təsnifat mərhələsi
Milli Gimnastika Arenası



3488 dəfə oxunub.

Digər xəbərlər
bütün xəbərlər
____ Instagram ___