"Neftçi”nin Avroliqada potensial rəqibləri bəlli oldu
Tarix: 02-08-2019 | Saat: 12:45
Bölmə:Karusel / Gündəm / Dünya / İdman | çapa göndər
“Neftçi”nin Avropa Liqasının pley-off mərhələsindəki potensial rəqibləri məlum olub.
"Xeberaz.Az" xəbər verir ki, “ağ-qaralar”ın turnirin 3-cü təsnifat mərhələsində “Bney Yehuda” (İsrail) səddini keçəcəyi halda, qarşılaşa biləcəyi rəqiblər bilinib. Bakı təmsilçisinin qarşılaşa biləcəyi komandalar arasında PSV, “Trabzonspor”, “Feyenoord”, “Vulverhempton”, “Ayntraxt” kimi klublar var:
Hoqesun (Norveç) – PSV (Hollandiya)
Sparta (Çexiya) – Trabzonspor (Türkiyə)
Antverpen (Belçika) – Viktoriya (Çexiya)
Brondbü (Danimarka) – Braqa (Portuqaliya)
AEK (Kipr) – Gent (Belçika)
Legiya (Polşa) – Atromitos (Yunanıstan)
Vaduts (Lixtenşteyn) – Ayntraxt (Frankfurt, Almaniya)
Styaua (Rumıniya) – Mlada Boleslav (Çexiya)
Feyenoord (Hollandiya) – Dinamo (Gürcüstan)
Lütsern (İsveçrə) – Espanyol (İspaniya)
Malmö (İsveç) – Zrinski (Bosniya və Herseqovina)
Partizan (Serbiya) – Yeni Malatyaspor (Türkiyə)
Pünik (Ermənistan) – Vulverhempton (İngiltərə)
Pley-off mərhələsinin püşkatma mərasimi avqustun 5-də, İsveçrənin Nyon şəhərində keçiriləcək.
“Neftçi” Avropa Liqasının 3-cü təsnifat mərhələsində “Bney Yehuda” ilə ilk oyununu öz meydanında, avqustun 8-də, cavab matçını isə bir həftə sonra Təl-Əvivdə keçirəcək.
Xəbəri paylaş
4758 dəfə oxunub.
Digər xəbərlər
Tarix: 02-08-2019 | Saat: 12:45
Bölmə:Karusel / Gündəm / Dünya / İdman | çapa göndər
“Neftçi”nin Avropa Liqasının pley-off mərhələsindəki potensial rəqibləri məlum olub.
"Xeberaz.Az" xəbər verir ki, “ağ-qaralar”ın turnirin 3-cü təsnifat mərhələsində “Bney Yehuda” (İsrail) səddini keçəcəyi halda, qarşılaşa biləcəyi rəqiblər bilinib. Bakı təmsilçisinin qarşılaşa biləcəyi komandalar arasında PSV, “Trabzonspor”, “Feyenoord”, “Vulverhempton”, “Ayntraxt” kimi klublar var:
Hoqesun (Norveç) – PSV (Hollandiya)
Sparta (Çexiya) – Trabzonspor (Türkiyə)
Antverpen (Belçika) – Viktoriya (Çexiya)
Brondbü (Danimarka) – Braqa (Portuqaliya)
AEK (Kipr) – Gent (Belçika)
Legiya (Polşa) – Atromitos (Yunanıstan)
Vaduts (Lixtenşteyn) – Ayntraxt (Frankfurt, Almaniya)
Styaua (Rumıniya) – Mlada Boleslav (Çexiya)
Feyenoord (Hollandiya) – Dinamo (Gürcüstan)
Lütsern (İsveçrə) – Espanyol (İspaniya)
Malmö (İsveç) – Zrinski (Bosniya və Herseqovina)
Partizan (Serbiya) – Yeni Malatyaspor (Türkiyə)
Pünik (Ermənistan) – Vulverhempton (İngiltərə)
Pley-off mərhələsinin püşkatma mərasimi avqustun 5-də, İsveçrənin Nyon şəhərində keçiriləcək.
“Neftçi” Avropa Liqasının 3-cü təsnifat mərhələsində “Bney Yehuda” ilə ilk oyununu öz meydanında, avqustun 8-də, cavab matçını isə bir həftə sonra Təl-Əvivdə keçirəcək.
Xəbəri paylaş
Digər xəbərlər
7-09-2015, 14:00
Bahar Muradova: “Müharibə riski hər gün daha da artır“
2-12-2017, 12:40
Dəm qazı arzularını yarımçıq qoyan qızın son görüntüləri - FOTOLAR
16-10-2015, 15:55
Yardımlıda ünvanlı sosial yardım bazarı
25-06-2018, 16:02
Ağır durumda olduğu deyilən Aydın Xırdalanlı: Pivə... - Foto
3-06-2015, 12:50
Azərbaycan İraqa pul yatırmaq istəyir
17-08-2022, 11:10
Ölümündən 9 gün əvvəl doğum gününü qeyd edən Firəngiz Rəhimbəyova - FOTO
18-05-2016, 17:06
Nazirin tapşırığına əsasən seminar keçirildi - Foto
26-02-2017, 19:25
Baloğlan Əşrəfova ağır itki
4-04-2019, 15:28
Masallı icra hakimiyyəti şəhid anasını MƏHKƏMƏYƏ VERİR
23-01-2017, 16:49
“Azərbaycan xalçaları” jurnalının 21-ci sayı nəşr olunub