Avropa Liqası başlayır
Tarix: 01-07-2015 | Saat: 21:10
Bölmə:Karusel / İdman / M2 | çapa göndər
Bu gün Avropa Liqasında 2015/2016 mövsümünə start veriləcək.
Xeberaz.az-ın Qol.az-dan aldığı məlumata görə, qitənin ikinci dərəcəli klub turnirində I təsnifat mərhələsinin ilk oyun günündə 3 qarşılaşma keçirilib:
Maltada "Balzan" klubu "Jelezniçar"ı (Bosniya və Hersoqovina) qəbul edəcək. Digər oyunlarda "Şemrok Rovers" (İrlandiya) səfərdə "Proqres"in (Lüksemburq), "Daçiya" (Moldova) isə "Renova"nın (Makedoniya) qonağı olacaq.
Qeyd edək ki, I təsnifat mərhələsinin qalan oyunları iyulun 2-də keçiriləcək. Azərbaycan klublarından - "İnter", "Qəbələ" və "Neftçi" də məhz həmin gün mübarizəyə qoşulacaq.
2 iyul
17:00. "Ordabaşı" (Qazaxıstan) - "Beytar" (İsrail)
18:30. "Şirak" (Ermənistan) - "Zrinski" (Bosniya və Hersoqovina)
20:00. "Alaşkert" (Ermənistan) - "Sent-Conston" (Şotlandiya)
20:00. "Kruoya" (Litva) - "Yagelloniya" (Polşa)
20:30. "Laçi" (Albaniya) - "İnter" (Azərbaycan)
21:00. "Aktobe" (Qazaxıstan) - "Nomme Kalyu" (Estoniya)
21:00. "Atlants" (Litva) - "Beroe Star" (Bolqarıstan)
21:00. "Dinamo" (Batumi, Gürcüstan) - "Omoniya" (Kipr)
21:00. "Dinamo" (Gürcüstan) - "Qəbələ" (Azərbaycan)
21:00. "Flora" (Estoniya) - "Rabotniçki" (Makedoniya)
21:00. Jelqava" (Latviya) - "Liteks" (Bolqarıstan)
21:00. "Kukesi" (Albaniya) - "Torpedo" (Belarus)
21:00. "Lahti" (Finlandiya) - "Elfsborq" (İsveç)
21:00."Neftçi" (Azərbaycan) - "Mladost" (Monteneqro)
21:00. "Olimpik" (Bosniya və Hersoqovina) - "Spartak" (Slovakiya)
21:00. "Sent-Culiya" (Andorra) - "Randers" (Danimarka)
21:00. SJK (Finlandiya) - "Hafnarfyordur" (İslandiya)
21:00. "Skonto" (Latviya) - "Sent-Patrik" (İrlandiya)
21:00.VPS (Finlandiya) - AİK (İsveç)
21:30. "Debretsen" (Macarıstan) - "Sutyeska" (Monteneqro)
21:30. "Slima" (Estoniya) - "Hayduk" (Xorvatiya)
22:00. "Brondbi" (Danimarka) - "Yuvenes" (San Marino)
22:00. "Saxan" (Moldova) - "Apollon" (Kipr)
22:00. "Differanj" (Lüksemburq) - "Bala Taun" (Uels)
22:00. "Botoşani" (Rumıniya) - "Spartak" (Tsxinvali, Gürcüstan)
22:00. "Şerif" (Moldova) - "Odd Qrenland" (Norveç)
22:00. "Stromqodset" (Norveç) - "Partizan" (Albaniya)
22:00. "Trakai" (Litva) - "Torşhavn" (Farer adaları)
20:30. "Kollec" (Cəbəllütariq) - "Slovan" (Slovakiya)
20:45. "Eirbas" (Uels) - "Lokomotiv" (Xorvatiya)
23:00. "Selye" (Sloveniya) - "Slask" (Polşa)
23:00. "Domzale" (Sloveniya) - "Çukariçki" (Serbiya)
23:00. "Qo Ehed İqls" (Hollandiya) - "Ferensvaroş" (Macarıstan)
23:00. "Vikinqur" (Farer adaları) - "Rusenburq" (Norveç)
23:30. "Buduçnost" (Monteneqro) - "Spartaks" (Latviya)
23:30. "La Fiorita" (San-Marino) - "Vaduz" (Lixtenşteyn)
23:15. "Nyu Taun" (Uels) - "Valletta" (Malta)
23:30. MTK (Macarıstan) - "Voyvodina" (Serbiya)
23:45. "Birkirkara" (Malta) - "Ulises" (Ermənistan)
23:45. "Kork Siti" (İrlandiya) - "Reykravik" (İslandiya)
23:45. "Srvena Zvezda" (Serbiya) - "Kayrat" (Qazaxıstan)
23:45. "Qlenavon" (Şimali İrlandiya) - "Şaxtyor" (Belarus)
23:45. "Linfild" (Şimali İrlandiya) - "Runavik" (Farer adaları)
23:45. "Kollec" (İrlandiya) - "Dudelanj" (Lüksemburq)
23:45. "Vest Hem" (İngiltərə) - "Lusitans" (Andorra)
00:00. "Qlentoran" (Şimali İrlandiya) - "Jilina" (Slovakiya)
00:05. "Şkendiya" (Makedoniya) - "Aberdin" (Şotlandiya)
00:15. "Reykravik" (İslandiya) - "Koper" (Sloveniya)
XEBERAZ.AZ SAYTI OLARAQ KOMANDALARIMIZA UĞURLAR ARZU EDİRİK:
Xəbəri paylaş
6638 dəfə oxunub.
Digər xəbərlər
Tarix: 01-07-2015 | Saat: 21:10
Bölmə:Karusel / İdman / M2 | çapa göndər
Bu gün Avropa Liqasında 2015/2016 mövsümünə start veriləcək.
Xeberaz.az-ın Qol.az-dan aldığı məlumata görə, qitənin ikinci dərəcəli klub turnirində I təsnifat mərhələsinin ilk oyun günündə 3 qarşılaşma keçirilib:
Maltada "Balzan" klubu "Jelezniçar"ı (Bosniya və Hersoqovina) qəbul edəcək. Digər oyunlarda "Şemrok Rovers" (İrlandiya) səfərdə "Proqres"in (Lüksemburq), "Daçiya" (Moldova) isə "Renova"nın (Makedoniya) qonağı olacaq.
Qeyd edək ki, I təsnifat mərhələsinin qalan oyunları iyulun 2-də keçiriləcək. Azərbaycan klublarından - "İnter", "Qəbələ" və "Neftçi" də məhz həmin gün mübarizəyə qoşulacaq.
2 iyul
17:00. "Ordabaşı" (Qazaxıstan) - "Beytar" (İsrail)
18:30. "Şirak" (Ermənistan) - "Zrinski" (Bosniya və Hersoqovina)
20:00. "Alaşkert" (Ermənistan) - "Sent-Conston" (Şotlandiya)
20:00. "Kruoya" (Litva) - "Yagelloniya" (Polşa)
20:30. "Laçi" (Albaniya) - "İnter" (Azərbaycan)
21:00. "Aktobe" (Qazaxıstan) - "Nomme Kalyu" (Estoniya)
21:00. "Atlants" (Litva) - "Beroe Star" (Bolqarıstan)
21:00. "Dinamo" (Batumi, Gürcüstan) - "Omoniya" (Kipr)
21:00. "Dinamo" (Gürcüstan) - "Qəbələ" (Azərbaycan)
21:00. "Flora" (Estoniya) - "Rabotniçki" (Makedoniya)
21:00. Jelqava" (Latviya) - "Liteks" (Bolqarıstan)
21:00. "Kukesi" (Albaniya) - "Torpedo" (Belarus)
21:00. "Lahti" (Finlandiya) - "Elfsborq" (İsveç)
21:00."Neftçi" (Azərbaycan) - "Mladost" (Monteneqro)
21:00. "Olimpik" (Bosniya və Hersoqovina) - "Spartak" (Slovakiya)
21:00. "Sent-Culiya" (Andorra) - "Randers" (Danimarka)
21:00. SJK (Finlandiya) - "Hafnarfyordur" (İslandiya)
21:00. "Skonto" (Latviya) - "Sent-Patrik" (İrlandiya)
21:00.VPS (Finlandiya) - AİK (İsveç)
21:30. "Debretsen" (Macarıstan) - "Sutyeska" (Monteneqro)
21:30. "Slima" (Estoniya) - "Hayduk" (Xorvatiya)
22:00. "Brondbi" (Danimarka) - "Yuvenes" (San Marino)
22:00. "Saxan" (Moldova) - "Apollon" (Kipr)
22:00. "Differanj" (Lüksemburq) - "Bala Taun" (Uels)
22:00. "Botoşani" (Rumıniya) - "Spartak" (Tsxinvali, Gürcüstan)
22:00. "Şerif" (Moldova) - "Odd Qrenland" (Norveç)
22:00. "Stromqodset" (Norveç) - "Partizan" (Albaniya)
22:00. "Trakai" (Litva) - "Torşhavn" (Farer adaları)
20:30. "Kollec" (Cəbəllütariq) - "Slovan" (Slovakiya)
20:45. "Eirbas" (Uels) - "Lokomotiv" (Xorvatiya)
23:00. "Selye" (Sloveniya) - "Slask" (Polşa)
23:00. "Domzale" (Sloveniya) - "Çukariçki" (Serbiya)
23:00. "Qo Ehed İqls" (Hollandiya) - "Ferensvaroş" (Macarıstan)
23:00. "Vikinqur" (Farer adaları) - "Rusenburq" (Norveç)
23:30. "Buduçnost" (Monteneqro) - "Spartaks" (Latviya)
23:30. "La Fiorita" (San-Marino) - "Vaduz" (Lixtenşteyn)
23:15. "Nyu Taun" (Uels) - "Valletta" (Malta)
23:30. MTK (Macarıstan) - "Voyvodina" (Serbiya)
23:45. "Birkirkara" (Malta) - "Ulises" (Ermənistan)
23:45. "Kork Siti" (İrlandiya) - "Reykravik" (İslandiya)
23:45. "Srvena Zvezda" (Serbiya) - "Kayrat" (Qazaxıstan)
23:45. "Qlenavon" (Şimali İrlandiya) - "Şaxtyor" (Belarus)
23:45. "Linfild" (Şimali İrlandiya) - "Runavik" (Farer adaları)
23:45. "Kollec" (İrlandiya) - "Dudelanj" (Lüksemburq)
23:45. "Vest Hem" (İngiltərə) - "Lusitans" (Andorra)
00:00. "Qlentoran" (Şimali İrlandiya) - "Jilina" (Slovakiya)
00:05. "Şkendiya" (Makedoniya) - "Aberdin" (Şotlandiya)
00:15. "Reykravik" (İslandiya) - "Koper" (Sloveniya)
XEBERAZ.AZ SAYTI OLARAQ KOMANDALARIMIZA UĞURLAR ARZU EDİRİK:
Xəbəri paylaş
Digər xəbərlər
11-06-2018, 14:40
Tolikdən işdən çıxarılması xəbərinə cavab
22-01-2016, 16:47
ABŞ Rusiyanı bağışlamağa hazırdır
2-08-2015, 21:03
Hərbi təlimdə helikopter qəzası (FOTO)
21-03-2017, 11:04
Bu gün Beynəlxalq Daun Sindromlu İnsanların Günüdür
28-01-2017, 12:51
Yenə qar yağacaq, şaxta olacaq - Sabahın havası
6-09-2017, 15:02
Dünya Gözəllik Konqressinin təşkilatçılığı ilə Miss Caspian 2017 gözəllik yarışmasının qalibləri bəlli olub
7-01-2017, 10:34
Qaynının qulağını dişi ilə qopardı - SABİRABADDA
11-04-2015, 19:35
Quranı tapdalıyanın aqibəti
9-11-2021, 04:20
İnsanlar ətrafa dağılan yanacağı daşımaq istəyərkən dəhşətli partlayış: Azı 100 nəfər öldü